Flundror BIIIIIIILD! ;)
Och ja vad menar du med Derpiga :O
Herpes vet jag vad det är, men inte "herp derp".
Och alla jävla xDD xdd osv.
Vänligen förklara.
Derp låter som en sjukdom som kliar som fan..
Man får ju skämmas för att vara 90-talist..
Haha! Aldrig tidigare stött på ordet "derp" eller "derpig".. Nog för att det är en fördel att ha ett bra ordförråd men det är ju också en fördel om ordförrådet består av ord som folk förstår.
;)
´key era slangsnorungar....vet ni vad "vitlöksexpressen" är då?
Ge fan i att Googla nu för en endaste gångs skull, annars får ni lägga er utan kvällsmat!
[QUOTE=Johan_86;21422]Ny balja[/QUOTE]
Nice!.Mått?
[QUOTE=ratfink;21424]Nice!.Mått?[/QUOTE]
175x120x80 där e lite jobb med det i form av nya stag och lister men fick det till ett hyggligt pris :)
grattttulerar ses på fjärden i sommar då:)
Var står din båt, kakan? Kan hända vi står i samma marina. :D
min båt står i Norrtälje men min mammas båt ligger på hennes strand på Munkholmen men vi kommer nog mötas med min polares båt som ligger i steninge marina:)
Haha, okej, ja för det är i Steninge som min skuta står. :)
aaaa coolt ja då ses vi!!!
Den skutans skrov ska få möta mitt onyktra nylle inom snar framtid... :D
[QUOTE=Sjebbe;21822]Den skutans skrov ska få möta mitt onyktra nylle inom snar framtid... :D[/QUOTE]
Det ser jag fram emot! :D Måste ju inviga henne med att krossa en flaska champagne mot skrovet eller vad man nu gör...!
säg till när du ska krossa flaskor då vill jag va me:) å på vägen ner till regalskeppet så passerar ni ju mig så då får ni kika in:)